بلودیت فارسی نگارش فریبا منتشر شد

نسخه جدید بلودیت منتشر شد، نگارش فریبا فارسی آن هم متعاقبا با چند روز فاصله منتشر شد، این نسخه فارسی به دلیل مترادف بودن تاریخ انتشار آن با تاریخ سال روز تولد دوست عزیزم فریبا چاوشی مترجم کتاب های کودک، با این نام ایشان نام گذاری میکنم.

یکشنبه ١۰ مرداد ١۴۰۰

بلودیت فارسی نگارش نیوشا منتشر شد

نسخه جدید بلودیت منتشر شد، نگارش نیوشا فارسی آن هم متعاقبا با یک روز فاصله منتشر شد، هرچند با مشکلات فراوانی که جامعه جهانی درگیر آن است، اما توسعه دهنده‌ها مشغول کار خود هستند. در خانه بمانید تا ویروس کرونا را شکست دهیم.

پنجشنبه ٧ فروردین ١٣٩٩

بلودیت فارسی نگارش نرگس منتشر شد

اولین نسخه بلودیت در سال ۲۰۲۰ با نام نرگس منتشر شد، در این نسخه مشکلات امنیتی رفع شده و امکانات آن و همینطور ترجمه فارسی نیز بهبود یافته است.
یکی از بهترین امکاناتی که در این نسخه به طور کامل مشکل آن برطرف شده می‌توان به سیستم پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات با یک کلیک آن نام برد.

شنبه ٢۶ بهمن ١٣٩٨

بلودیت فارسی نگارش نوشین منتشر شد

شادمانم از اعلام انتشار سیستم مدیریت محتوای بلودیت نگارش نوشین ۳.۱۰.۰ فارسی ، در این نسخه هم مثل نسخه های گذشته تعدادی از مشکلات امنیتی رفع شده، امکانات جدیدی نیز به پیشخوان مدیریت اضافه شده است،

چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨

بلودیت فارسی نگارش نگین منتشر شد

از این خوشحالم که اعلام کنم بلودیت نسخه ٣٫٩٫٢ فارسی نگارش نگین منتشر شد. در این نسخه تعدادی اشکالات امنیتی رفع شده است.

شنبه ٨ تیر ١٣٩٨

بلودیت فارسی نگارش نسیم منتشر شد

از این خوشحالم که اعلام کنم بلودیت نسخه ٣٫٩٫١ فارسی نگارش نسیم منتشر شد. در این نسخه اشکالات PHP نسخه ۵٫۶ و تعدادی اشکالات امنیتی دیگر رفع شده است.

دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨