بلودیت نسخه نیوشا فارسی منتشر شد

پنجشنبه ٧ فروردین ١٣٩٩ - زمان خواندن: ~١ دقیقه

نسخه جدید بلودیت منتشر شد، نگارش نیوشا فارسی آن هم متعاقبا با یک روز فاصله منتشر شد، هرچند با مشکلات فراوانی که جامعه جهانی درگیر آن است، اما توسعه دهنده‌ها مشغول کار خود هستند. در خانه بمانید تا ویروس کرونا را شکست دهیم.
ادامه مطلب


بلودیت فارسی نگارش نرگس منتشر شد

شنبه ٢۶ بهمن ١٣٩٨ - زمان خواندن: ~١ دقیقه

اولین نسخه بلودیت در سال ۲۰۲۰ با نام نرگس منتشر شد، در این نسخه مشکلات امنیتی رفع شده و امکانات آن و همینطور ترجمه فارسی نیز بهبود یافته است.
یکی از بهترین امکاناتی که در این نسخه به طور کامل مشکل آن برطرف شده می‌توان به سیستم پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات با یک کلیک آن نام برد.
ادامه مطلب


بلودیت فارسی نگارش نوشین منتشر شد

چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨ - زمان خواندن: ~١ دقیقه

شادمانم از اعلام انتشار سیستم مدیریت محتوای بلودیت نگارش نوشین ۳.۱۰.۰ فارسی ، در این نسخه هم مثل نسخه های گذشته تعدادی از مشکلات امنیتی رفع شده، امکانات جدیدی نیز به پیشخوان مدیریت اضافه شده است،

ادامه مطلب


بلودیت فارسی نگارش نگین منتشر شد

شنبه ٨ تیر ١٣٩٨ - زمان خواندن: ~١ دقیقه

از این خوشحالم که اعلام کنم بلودیت نسخه ٣٫٩٫٢ فارسی نگارش نگین منتشر شد. در این نسخه تعدادی اشکالات امنیتی رفع شده است.
ادامه مطلب


دانلود قالب Blekathlon نسخه فارسی

سه شنبه ١۴ خرداد ١٣٩٨ - زمان خواندن: ~١ دقیقه

قالب یک وبسایت در جذب مخاطب، سرعت سایت و سئوی آن در موتورهای جستجو بی تأثیر نیست، قالبی که امروز آماده شده است، یک قالب مخصوص وبلاگ نویسی است که سرعت فوق‌العاده و ظاهری جذاب دارد، امکانات قالب را در زیر ببینید.

ادامه مطلب


بلودیت فارسی نگارش نسیم منتشر شد

دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨ - زمان خواندن: ~١ دقیقه

از این خوشحالم که اعلام کنم بلودیت نسخه ٣٫٩٫١ فارسی نگارش نسیم منتشر شد. در این نسخه اشکالات PHP نسخه ۵٫۶ و تعدادی اشکالات امنیتی دیگر رفع شده است.
ادامه مطلب